Zostań partnerem Karty Nowosądeczanina

Kto może zostać Partnerem?

Partnerem Programu może zostać każda osoba fizyczna, instytucja lub firma, która oferuje określone przez siebie zniżki, ulgi, preferencje lub uprawnienia w usługach świadczonych na rzecz mieszkańców Nowego Sącza. Program ma charakter otwarty, co oznacza, że Partner może przystąpić do Programu na każdym etapie jego realizacji.


Dlaczego warto zostać Partnerem?
  • udział w prestiżowym Projekcie realizowanym przez Ludomira Handzla Prezydenta Miasta Nowego Sącza,
  • poprzez udział w Programie Partner buduje zaufanie i kreuje pozytywny wizerunek wśród mieszkańców Nowego Sącza,
  • udział w Programie pozwala na zwiększenie rozpoznawalności Partnera, większy zysk, jak i stwarza możliwość poszerzenia grona klientów wśród mieszkańców Nowego Sącza,
  • Urząd Miasta Nowego Sącza promuje działalność Partnera poprzez zamieszczenie informacji o jego działalności na stronie www.mojakn.pl,
  • Partner ma dostęp do statystyk związanych z udziałem w Programie,
  • Urząd Miasta może prowadzić inne działania, w których mogą również uczestniczyć Partnerzy Programu.

Jak zostać Partnerem?
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do programu Karta Nowosądeczanina w roli Partnera, prosimy o wypełnienie deklaracji Partnera oraz przesłanie jej wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (dokumenty do pobrania poniżej) w formie elektronicznej na adres partnerzykn@nowysacz.pl lub w formie papierowej do Urzędu Miasta Nowego Sącza (Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz).
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 18 443 43 54 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30) lub drogą mailową na adres partnerzykn@nowysacz.pl.

Dokumenty do pobrania:

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!