FUHM MAGO

ul. Grunwaldzka 86/2, 33-300 Nowy Sącz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

FUHM MAGO


Nawiguj z Google


Opis

Firma MAGO funkcjonuje od 2008 roku. Świadczy usługi wynajmu pojazdów osobowych, 9-osobowych oraz dostawczych na najwyższym poziomie w oparciu o nowe samochody z gwarancją producenta. Od 2016 oferta firmy została wzbogacona o usługi holowania pojazdów i szeroko pojętej pomocy drogowej w zakresie usług Assistance.
Do transportu samochodów firma posiada specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej o tonażu do 3,5 tony, oraz 7,5 tony i jest w stanie dostarczyć pojazd w dowolne miejsce zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.
Firma jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24H!
Wszystkie pojazdy w wypożyczalni mają pełen pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance w Polsce i za granicą. Obecnie flota składa się z ponad 60 pojazdów (zasilane silnikami benzynowymi, diesla oraz hybrydowe)
W ofercie również znajdują się pojazdy z automatyczną skrzynią biegów.
 

 

Regulamin i warunki

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w zakresie wynajmu samochodów i pomocy drogowej dla posiadaczy Karty Nowosądeczanina.

Pliki do pobrania:
Wynajem samochodów - CENNIK
Pomoc drogowa - CENNIK

Dodatkowo dla posiadaczy Kart Nowosądeczanina usługa bezpłatnego auta zastępczego, bezpłatnego holowania wraz z pełnym pakietem obsługi dokumentów szkodowych dla osób poszkodowanych w wypadkach, kolizjach drogowych (bez dodatkowych kosztów po stronie poszkodowanego). Wszystko pokryte jest z polisy ubezpieczeniowej sprawcy zdarzenia.