XTON

ul. Franciszka Żwirki 31, 33-300 Nowy Sącz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

XTON


Nawiguj z Google


Opis

XTON™ jest polskim producentem najwyższej jakości maszyn i akcesoriów dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów z branży automatyki przemysłowej, elektrotechniki i konstrukcji. To grupa świetnie zorganizowanych młodych ludzi z fachową wiedzą i doświadczeniem. Firma dostarcza na rynek światowy produkty najwyższej jakości. Produkuje urządzenia seryjnie i  świadczy usługi związane z projektowaniem maszyn na indywidualne zlecenia. XTON™ stosuje innowacyjne rozwiązania wspierając głównie polską myśl technologiczną.
W stałej ofercie posiada urządzenia do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF Master Flash, myjki warsztatowe Master Cleaner , piaskarki ciśnieniowe XTON Sandblaster oraz dystrybutory płynów do spryskiwaczy XTON Pouring Master. Produkty firmy znajdują zastosowanie w serwisach samochodowych, stacjach diagnostycznych, firmach zajmujących się regeneracją części oraz w przemyśle ciężkim i lekkim.

XTON™ współpracuje z nowoczesną platformą Zregeneruj.com, która oferuje zregenerowane części najwyższej jakości do wszelkiego rodzaju samochodów i maszyn. Zajmuje się regeneracją filtrów cząstek stałych, turbosprężarek a także sprzęgieł i kół dwumasowych. W ofercie posiada również przekładnie kierownicze, rozruszniki, alternatory oraz zaciski hamulcowe do samochodów ciężarowych, naczep i autokarów. Firma stawia na jakość - proces regeneracji odbywa się zawsze z zachowaniem najwyższych standardów i przy użyciu najlepszych dostępnych części, co poświadczane jest pisemną, 12-miesięczną gwarancją. Szczegóły: www.facebook.com/zregeneruj

 

Regulamin i warunki

10% zniżki na wszystkie zregenerowane części samochodowe
10% zniżki na usługę montażu zregenerowanych części w serwisie VIPER (ul. Franciszka Żwirki 31)