Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI

33-343 Rytro 302
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI


Nawiguj z Google


Opis

Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI położony w malowniczej miejscowości Rytro w Popradzkim Parku Krajobrazowym, otoczony jest górami i lasami. Rytro to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie przyjazne dla miłośników pieszych i rowerowych górskich wycieczek, sportów zimowych, a zwłaszcza dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.
Ośrodek gwarantuje niezapomniane wspomnienia o każdej porze roku, a z uwagi na swoją lokalizację w miejscu posiadającym pozytywną opinię o czystości ekologicznej terenów, zaprasza wszystkich, którzy chcą wypocząć w bliskości z przyrodą!

Ośrodek Rekreacyjny RYTERSKI posiada bazę noclegową, restaurację, stację narciarską wraz z akademią narciarską, korty tenisowe połączone ze szkoleniem na każdym stopniu zaawansowania, siłownię, saunę, SPA, lodowisko, rolkowisko.


Regulamin i warunki

10% zniżki na karnety w stacji narciarskiej.

50% zniżki w każdy poniedziałek trwania sezonu narciarskiego na karnety w stacji narciarskiej - zniżka obowiązuje na karnety zakupione osobiście w kasie stacji, w trakcie trwania sezonu narciarskiego 2023/2024, zniżki i rabaty nie łączą się.

7% zniżki na:
- wynajem kortów tenisowych,
- SPA,
- lodowisko, rolkowisko.