Materace z Gór

Al. Józefa Piłsudskiego 70, 33-300 Nowy Sącz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Materace z Gór


  • Akceptuje zwierzęta
  • Dostosowany
  • Parking

Nawiguj z Google


Opis

Producent materacy sprężynowych kieszeniowych i bonellowych, piankowych, antyalergicznych i dziecięcych. Wszystkie materace posiadają wysokiej jakości wypełnienie, zapewniające odpowiednie podtrzymanie kręgosłupa. Ponadto wykonane są z materiałów w pełni bezpiecznych – nie powodują reakcji alergicznych ani podrażnień skóry.

Materace piankowe - gwarantujące właściwe dopasowanie do ciężaru i kształtu ciała - wykonane w 100% z polskich materiałów o właściwościach antyalergicznych, są przyjemne w użytkowaniu i bezpieczne dla skóry — pozwalają jej oddychać i nie absorbują potu.

W zależności od potrzeb, Klienci mogą zdecydować się na twarde, średniotwarde oraz miękkie modele. Wyroby dostępne są w standardowych rozmiarach dla łóżek dwuosobowych - 140 × 200 i 160 × 200, a także materace 120 × 180, 90 × 180 i inne materace dziecięce. Sklep internetowy proponuje także materace piankowe do łóżek jednoosobowych 90 × 200, 120 × 200 oraz 180 × 200.

Istnieje również możliwość zamówienia materaca o nietypowym rozmiarze – zarówno modele piankowe, jak i materace sprężynowe na wymiar. Sklep internetowy Materace z Gór oferuje produkty zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami.

Obok materacy piankowych, w ofercie znajdują się polskie materace lateksowe, które producent poleca dla alergików, a także modele lateksowo-kokosowe przeznaczone do celów rehabilitacji ortopedycznej.

Więcej informacji i prezentacji produktów na kanale youtube:
www.youtube.com/channel/UCDXdxGepIO5IdVu8hIjxDPg

 


Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Sklep stacjonarny dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Regulamin i warunki

10% zniżki na cały asortyment zarówno stacjonarnie, jak i w sklepie internetowym

* Przy zamówieniach w sklepie internetowym należy wpisać do komentarza numer Karty Nowosądeczanina