• Home
 • Karta Nowosądeczanina już w Twoim smartfonie!

Karta Nowosądeczanina już w Twoim smartfonie!

Image Posiadacze Karty Nowosądeczanina mogą już korzystać z Aplikacji MojaKN na swoich urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

Aplikacja MojaKN stanowi identyfikator użytkownika Programu Karta Nowosądeczanina w portalu dostępnym na stronie internetowej: www.mojakn.pl i jest w ten sposób powiązana z kontem.

Aplikacja MojaKN:
 • jest nowoczesnym narzędziem, które może zastąpić plastikową kartę i w prosty sposób umożliwia korzystanie z Programu Karta Nowosądeczanina,
 • pozwala na łatwe logowanie się na konto i przegląd swojego profilu,
 • ułatwia zarządzanie profilem rodziny,
 • udostępnia numer użytkownika jako kod paskowy lub QR kod,
 • ułatwia korzystanie z komunikacji miejskiej oraz Strefy Płatnego Parkowania, 
 • umożliwia szybkie i sprawne zawnioskowanie o nowe pakiety oraz przedłużenie ważności karty na kolejny rok (załączając stosowny dokument zgodnie z Regulaminem Programu Karty Nowosądeczanina),
 • uprawnia do zniżek, ulg lub uprawnień w usługach świadczonych na rzecz mieszkańców Nowego Sącza przez ponad 130 Partnerów Programu,
 • umożliwi dostęp do szybkiej informacji o sytuacji w mieście oraz ważnych komunikatach dotyczących remontów, imprez, koncertów, itp.

LOGOWANIE DO APLIKACJI
 1. Dane logowania do aplikacji są takie same jak dane podane przy zakładaniu konta na stronie www.mojakn.pl.
 2. Jeśli wniosek o kartę złożyłeś/aś papierowo w Punkcie Obsługi Klienta, dane do logowania otrzymasz na wskazany we wniosku adres e-mail bądź numer telefonu.
 3. Do aplikacji można zalogować się również poprzez zeskanowanie QR kodu dostępnego po zalogowaniu się na konto na komputerze pod lewym menu.
 4. Jeśli podałeś błędny adres e-mail lub telefon musisz zgłosić się do punktu w celu aktualizacji danych.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Za pomocą aplikacji użytkownik może skorzystać z komunikacji miejskiej poprzez zeskanowanie QR kodu znajdującego się na wyświetlaczu kasownika rejestrując w ten sposób przejazd.
Rejestracja zostaje zapisana w aplikacji w celu okazania jej podczas kontroli w pojeździe.

STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA

Aplikacja pozwala na korzystanie ze Strefy Płatnego Parkowania bez konieczności podchodzenia do parkomatu, wystarczy w aplikacji wybrać ikonę "Zaparkuj" i przy włączonej geolokalizacji aplikacja sama podpowie w jakiej znajduje się strefie. Potwierdzając strefę wybieramy 120 minut darmowego postoju (w przypadku dłuższego postoju należy go przedłużyć po upływie 120 minut).
Aplikacja pozwala również na skorzystanie z tradycyjnej formy pobrania biletu w parkomacie, wystarczy w aplikacji wybrać QR kod i zeskanować go w parkomacie jako Karta Nowosądeczanina.

Ważna informacja: w aplikacji można zapisać kilka numerów rejestracyjnych  jednak po wykorzystaniu 120 minut darmowych, wprowadzenie nowego numeru rejestracyjnego możliwe będzie dopiero po 24h.

PAKIET NOWOSĄDECZANINA

Dzięki aplikacji można również korzystać ze wszystkich zniżek, ulg lub uprawnień w ramach Programu Karty Nowosądeczanina.
Wystarczy w aplikacji pokazać kod kreskowy lub QR kod podczas weryfikacji u Partnera Programu.

KARTA NOWOSĄDECZANINA 2.0

Program Karty Nowosądeczanina będzie nadal rozwijany i rozszerzany o kolejne udogodnienia dla mieszkańców związane m.in. ze sportem, kulturą czy turystyką. 

Aplikację można pobrać bezpłatnie z platformy App Store i Google Play.

REGULAMIN UŻYTKOWNIKA APLIKACJI MOJAKN