Majru - Natural Cosmetics

ul. Marii Konopnickiej 22, 33-300 Nowy Sącz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Majru - Natural Cosmetics


Nawiguj z Google

Opis

Majru - Natural Cosmetics to manufaktura kosmetyków naturalnych, która została założona w Nowym Sączu w lutym 2017 roku.
Firma (sklep internetowy majru.com) oferuje bardzo szeroki asortyment ręcznie wytwarzanych kosmetyków, takich jak: mydła w kostce, maści konopne, dezodoranty w kremie, serum do twarzy, hydrolaty, oleje kosmetyczne, olejki eteryczne i wiele innych. Majru powstało z potrzeby znalezienia dobrych, naturalnych i skutecznych produktów, które pomogą w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, wymagającej. Tak też się stało i pasja przerodziła się w działalność. Firma produkuje kosmetyki według własnych, autorskich receptur, ze zwróceniem szczególnej uwagi na jak najbardziej wartościowe składniki. Majru ma na swoim koncie kilka nagród i wyróżnień, ale przede wszystkim wielu zadowolonych Klientów.


Regulamin i warunki

10% zniżki na wszystkie produkty (nie obejmuje produktów będących w promocji i nie łączy się z innymi promocjami)

Aby skorzystać z rabatu, podczas składania zamówień w sklepie internetowym majru.com, w uwagach do zamówienia należy wpisać "KN" i wybrać opcję "płatność na miejscu". Przy odbiorze* zamówienia należy okazać kartę, wtedy zostanie naliczony rabat.

*Odbiór osobisty zamówień w siedzibie firmy: ul. Marii Konopnickiej 22, 33-300 Nowy Sącz